medvídek / little teddy

Neohodnoceno
  • 1 z 3

Ručně šitý medvídek vhodný pro focení newborn a dětí. Barevné provedení na přání - kontaktujte nás (poznámka k objednávce, email, zpráva na našem facebooku). /

Hand sewn teddy for newborn and children photography. Colours on demand - feel free to contact us.

NA OBJEDNÁVKU, doba odeslání může být až 3 týdny (v závislosti na aktuální vytíženosti). / MADE TO ORDER, shipping time can be up to 3 weeks (depending on the current capacity).


  • (10 ks) na objednávku / made to order
650 Kč
Kategorie: postavičky / tiny toys
Hmotnost: 0.5 kg
 

VELIKOST / SIZE:

newborn

 

MATERIÁL / MATERIAL:

materiál závisí na zvolené barvě / materials depend on required colours

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

Při znečištění otřete vlhkým ubrouskem nebo ručně omyjte pod tekoucí vodou, nechejte dobře vyschnout. Neperte v pračce. Nežehlete. /

Wipe out the dirt with wet wipe or cloth or handwash under running water. Let it dry out wel! Do not maschine wash, handwash only. Do not iron.

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

Použité materiály nejsou atestovány pro děti do 3 let. / Used materials don´t have health and safety certificates.

 

INFO:

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu (např. praskliny ve dřevě, suky apod.)!

Reálná barva se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

Fotky „v akci“ prošly postprocesem, barva rekvizity na těchto fotkách nemusí odpovídat realitě. /

 

Please note, that all props are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece (esp. wood cracks and knots)! Each one will be slightly different from original picture.

Please note that real colour of the prop can vary from monitor to monitor.

Photos „in use“ are postprocessed, colours may not be real.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.