patchwork deka / patchwork blanket

Neohodnoceno

Deka ve stylu patchwork je originálním kouskem, který vašim fotkám dodá atmosféru starých časů. Deka je šitá z jednotlivých čtverců látek, které k sobě designem ladí, důkladně prošitá a zdobena třepením. Můžete ji použít jako podklad pod miminko nebo větší děti, tak i pro zakrytí miminka v postýlce.

Deku šijeme na Vaše přání. Kontaktujte nás (poznámka v objednávce, email) pro upřesnění jejího barevného provedení, případně indiviuální velikosti.

Dodací doba deky je okolo 3 týdnů (v závislosti na aktuální vytíženosti). /

Patchwork style blanket is an original piece that will add the atmosphere of old times to your photos. The blanket is sewn from squares of different fabrics and decorated with fray. You can use it as a backdrop for newborns or a carpet/layer for older children, or as the cover blanket in the bed. 

We sew those blankets to order. After purchase this blanket, please, contact us for colour combination or other sizes.

We ship this item in 3 weeks (according to actual orders, we ship ASAP).


  • (10 ks) na objednávku / made to order
1 550 Kč
Kategorie: podložky / blankets
Hmotnost: 0.5 kg
 

ROZMĚRY / DIMENSIONS:

přibližně/ approx. 60 cm x 70 cm

 

MATERIÁL / MATERIAL:

látky různého složení / different materials fabrics

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

šetrné praní / gentle wash in machine

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

Použité materiály nemusí být atestovány pro děti do 3 let. / Used materials may not have health and safety certificates.

 

INFO:

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu! Deku šijeme na zakázku po proplacení Vaší objendávky, není tedy možné objednávku stornovat. / Please note, that all props are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! No cancellations are allowed on custom orders of those blankets.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Použité materiály a nátěry jsou atestovány pro děti do 3 let.

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Used materials have health and safety certificates.

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby in our props responding to his/her skills.