kudrnatka TM. ŠEDÁ / DEEP GRAY curly layer

Neohodnoceno
  • 1 z 3

Plstěná kudrnatka je jedinečným kouskem pro Váš newborn ateliér. Ať už na kudrnatku miminko položíte do rekvizity nebo na beanbag, dáte ji za hlavu miminka v kýblíku nebo ji použijete pod rekvizitu, výsledek bude vždy skvělý.

Kudrnatky jsou chráněny patentem (průmyslovým vzorem). Jsme výhradním výrobcem kudrnatek tohoto typu.

 

ENG:

Felted curly layers are absolutely amazing props for your newborn studio! Curls and fibres gives to your photo an amazing spirit, however you use it - under the baby as a layer, on beanbag, inside the bucket or under the prop... The result will be always great!

PATENT PROTECTION! We are the exclusive manufacturer of this type of curly layers.


  • (1 ks) ihned k odeslání / ready to ship
1 300 Kč
Kategorie: kudrnatky / curly layers
Hmotnost: 0.5 kg
 

VELIKOST / SIZE:

průměr kudrnatky je v rozmezí 45-55 cm včetně pramenů / curly layer diameter vary from 45 to 55 cm (fibres included)

 

MATERIÁL / MATERIAL:

vlna / wool

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

Informace k údržbě kudrnek najdete na našem blogu (czech language only)

Základ podložky (střed) je možné ručně vymýt v mýdlové vodě (mytí střed jen více zaplstí). Kudrny nesmí přijít do kontaktu s vodou (natahují se), proto doporučuji pouze šetrné ruční vytření nečistot vlhkým hadříkem. Rozprostřete a nechejte dobře proschnout. Neperte, nežehlete. /

The base of the layer (center) is possible to handwash in soap water (it will only more felt the base). Curly fibres may not be soaked (water straighten the curl structure). So we recommend gentle hand-clean with wet cloth. Lay flat to dry. Do not maschine wash, handwash only. Do not iron.

 

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

použité materiály nemají atest pro děti do 3 let / used materials don´t have health and safety certificates

 

INFO:

Kudrnatky jsou ručně vyrobené. Každý jednotlivý pramen je připlstěn na vlněný základ. Upozorňujeme, že při tahu za jednotlivé prameny (např. pokud miminko pramen uchopí a neopatrně se jej snažíte mu z ručky vytáhnout) se mohou prameny ze základu uvolnit!

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu! Barva rekvizity může být mírně odlišná s ohledem na nastavení Vašeho monitoru. /

Please note, that all curly layers are handmade. Each fibre is hand-felted to the base. Work carefully with curly layers, pulling the fibres can loose the fibre form the base (e.g. when the baby grab the fibre tight). Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please be aware that colours may slightly vary from monitor to monitor.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.