jednoduchá kudrnatka ORANŽÁDA / orangeade simple curly layer

Neohodnoceno

Plstěná podložka z ovčí vlny, efektní doplněk Vašich fotek.

Jednořadá kudrnatka s větším středem vhodná jako podložka pod miminko i pod rekvizitu. 

NA OBJEDNÁVKU, dodací doba může být až 3 týdny (dle aktuální vytíženosti). Posíláme však v nejkratším možném termínu.

 

ENG:

Felted curly layer, an impressive piece for your photos.

This type of curly layers has larger center part, layers are great for use under the baby or under the prop.

MADE TO ORDER, shipping time can be up to 3 weeks (depending on the current capacity). We ship ASAP.


  • (10 ks) odesíláme do 3 týdnů / we ship in 3 weeks
900 Kč
Kategorie: kudrnatky / curly layers
Hmotnost: 0.5 kg
 

ROZMĚRY / DIMENSIONS:

Průměr podložky se pohybuje v rozmezí 47 - 55 cm (včetně pramenů), každý kus je originál. / 

Diameter of the layer is between 47 - 55 cm (fibres included). 

 

MATERIÁL / MATERIAL:

ovčí vlna / wool

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

informace k údržbě kudrnek najdete na našem blogu (czech language only)

Základ podložky (střed) je možné ručně vymýt v mýdlové vodě (mytí střed jen více zaplstí). Kudrny nesmí přijít do kontaktu s vodou (natahují se), proto doporučuji pouze šetrné ruční vytření nečistot vlhkým hadříkem. Rozprostřete a nechejte dobře proschnout. Neperte, nežehlete. /

The base of the layer (center) is possible to handwash in soap water (it will only more felt the base). Curly fibres may not be soaked (water straighten the curl structure). So we recommend gentle hand-clean with wet cloth. Lay flat to dry. Do not maschine wash, handwash only. Do not iron.

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

Použité materiály a nátěry nejsou atestovány pro děti do 3 let. / Used materials have not health and safety certificates.

 

INFO:

Kudrnatky jsou ručně vyrobené. Každý jednotlivý pramen je připlstěn na vlněný základ. Upozorňujeme, že při tahu za jednotlivé prameny (např. pokud miminko pramen uchopí a neopatrně se jej snažíte mu z ručky vytáhnout) se mohou prameny ze základu uvolnit!

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu! Barva rekvizity může být mírně odlišná s ohledem na nastavení Vašeho monitoru. /

Please note, that all curly layers are handmade. Each fibre is hand-felted to the base. Work carefully with curly layers, pulling the fibres can loose the fibre form the base (e.g. when the baby grab the fibre tight). Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please be aware that colours may slightly vary from monitor to monitor.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.