ovčí kožešina / sheep fur

Neohodnoceno

Ovčí kožešina s extra dlouhým chlupem (15-18cm). Je výbornou náhradou flokati kožešin. Vhodné na focení miminek i větších dětí a rodin (na sezení), případně jako dekorace na pohovku, postel apod. /

Real sheep fur with extra long hair (15-18 cm). It is a proper substitute for flokati furs. Great for newborn photography, but also for kids and family photos. It can be used as a decoration on sofa or bed.

 


  • (2 ks) ihned k odeslání
1 300 Kč
Kategorie: kožešinové sety / fur sets
 

ROZMĚRY / SIZE & DIMENSION:

 

 

MATERIÁL / MATERIAL:

ovčí kožešina / sheep fur 

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

šetrně setřete nečistoty vlhkým ubrouskem. Dbejte, aby nedošlo k promočení kůže. Po namočení kůže nezvratně tvrdne. /

Gently wipe off the dirt with wet wipe. Be careful - not to soak the rabbit skin. After soaking the skin hardens permanently.

 

INFO:

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu (např. zabarvení kožešiny)! Reálná barva se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Fotky „v akci“ prošly postprocesem, barva rekvizity na těchto fotkách nemusí odpovídat realitě. / Please note, that all props are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please note that real colour of the prop can vary from monitor to monitor. Photos „in use“ are postprocessed, colours may not be real.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.