O nás

Naše filozofie: / Our philosophy:

 

BEZPEČNOST / SAFETY

Přede vším ostatním a na prvním místě pro nás stojí bezpečnost našich výrobků. Jedná se o produkty, které přicházejí do přímého kontaktu s těmi nejcitlivějšími a nejzranitelnějšími a od toho se odvíjí celá naše práce. Všechny rekvizity navrhujeme a vytváříme tak, aby byly stabilní, pevné (v případě dřeva) a měkké, jemné, hebké (v případě textilu). Kdykoliv je to možné, volíme při výrobě materiály atestované pro děti do 3 let (nátěry, příze, látky). A to i za cenu vyšší nákupní ceny těchto materiálů - potažmo i vyšší konečné ceny produktu.

 

PRAKTIČNOST / PRACTICALITY

Veškeré rekvizity před jejich uvedením do prodeje testujeme ve vlastním newborn ateliéru. Snažíme se vychytat všechny možné nedostatky, ladíme vzhled, každý detail, centimetr. Vždy se snažíme, aby naše výrobky byly maximálně použitelné (např. oboustranné polštářky na focení, dvojbarevné rekvizity s oboustranným využitím). Naše rekvizity navrhujeme také tak, aby bylo možné je využít nejen pro newborn, ale také pro starší děti (dbáme na jejich dobrou konstituci a nosnost).

 

RUČNÍ VÝROBA / HANDMADE

Kdyby to neznělo jako ohrané klišé, ráda bych řekla, že naše rekvizity děláme srdcem :) Ono to tak opravdu je. Výroba vznikla z mé potřeby newborn fotografky, mít jiné rekvizity, než jaké byly běžně v nabídce českých eshopů. Fotit na něčem, co bude vyrobeno přesně podle mých potřeb a představ. Proto jsem začala vyrábět vlastní čepičky, oblečky, dečky, čelenky, šitá bodýčka a k výrobě dřevěných rekvizit přemluvila svého kamaráda. Veškeré rekvizity, které Vám nabízíme, jsou ruční výroby. V některých případech je podíl ruční výroby menší (např. oblíbené pružné wrapy - látky si sami netkáme :) , ale snažíme se vždy k výrobku připojit něco svého), některé jsou handmade od počátečního kusu surového materiálu až po výsledný produkt.

 

OPRAVDOVOST & UPŘÍMNOST / SINCERITY

Naše zboží je takové, jaké je vidíte na fotkách. Na nafocení produktovek, stejně jako nafocení produktů "v akci" si dáváme záležet. Všechny fotky, které na našem eshopu vidíte (s výjimkou těch od spokojených zákazníků) jsou naše, autorské - nestažené z internetu.

 

PODPORA "MALÝCH DODAVATELŮ" / SUPPORT OF "SMALL SUPPLIERS"

Ačkoliv je to cesta často výrazně složitější, snažíme se vždy v první řadě oslovit "malé dodavatele" - pěstitele, chovatele, zpracovatele přírodnin. Snažíme se je tak podpořit a ocenit jejich mnohdy celoživotní, s láskou vykonávanou práci. A proto kožešinky, ze kterých pro Vás šijeme rekvizity, pocházejí zásadně od soukromých chovatelů domácí zvěře, stejně jako např. vlna, ze které plstíme podložky.

 

POMÁHÁME / WE HELP

Vzhledem k velkému zájmu o naše výrobky jsme se rozhodli zaměstnat další šikovné ruce. Jako zaměstnance přijímáme ty, kteří na trhu práce hledají uplatnění hůře - důchodce nebo osoby předdůchodového věku, osoby ve ztížené zdravotní situaci, maminky na rodičovské dovolené. Snažíme se vždy jejich práci náležitě ocenit. Podílíme se také na charitativních projektech a pomáháme, jak jen je to možné.

 

ÚCTA KE STARÝM VĚCEM - RENOVACE / RESPECT TO OLD THINGS - RENOVATION

Jakožto vášnivý milovník starých věcí (fotografií, nábytku, ale i obyčejného porcelánového hrníčku) jsem vždy nadšena, pokud se mi do rukou dostane kousek, se kterým můžu dál pracovat, obnovit jeho krásu a prodloužit jeho život. Proto jsem se vydala i cestou renovace, což je jedna z kategorií naší nabídky - renovované šuplíky na focení. 

 

OHLEDUPLNOST K PŘÍRODĚ - RECYKLACE / CONSIDERATION FOR NATURE - RECYCLING

S ohledem na množství balíků, které týdně odesíláme, jsme stáli před otázkou, zda by nebylo lepší používat recyklované obaly (krabice, výplně balíků).  A ačkoliv je to opět cesta složitější (shánění krabic, přizpůsobování jejich velikosti obsahu), rozhodli jsme se jí vydat. Snad nám tedy odpustíte, že zakoupené rekvizity nedostanete v běloskvoucích krabicích s tištěným logem naší firmy.  Dostanete je bezpečně zabalené v čistých, avšak recyklovaných krabicích.

 

PODNIKATELSKÁ ETIKA / BUSINESS ETHICS

I v době silného konkurenčního prostředí se snažíme jít vlastní cestou, bez ohledu na to, jaké produkty nabízí konkurence. Vycházíme hlavně z potřeb newborn praxe. Samozřejmě se stane, že budeme nabízet produkty podobné, ale není to naším záměrem. Neřešíme podobné eshopy, nezabýváme se jejich výrobky ani cenami. Žijeme naší prací.

 

NEOTRAVUJEME :) / WE DO NOT ANNOY :)

A jedno z nejdůležitějších pravidel na závěr - neotravujeme :) Nemusíte se bát nám poskytnout svou emailovou adresu. Nebudeme Vás bombardovat několika nedůležitými maily týdně. Proč? Právě proto, že je to otravné. Ano, je to pravděpodobně proti-marketingové, ale raději budeme věnovat naši energii novým nápadům a jejich realizaci. Pokud Vás zajímá, co se u nás právě děje, sledujte náš facebook ;)