nb asistent / nb assistant

Neohodnoceno

Asistent je jedna z nejužitečnějších pomůcek, se kterou jsem se při své práci newborn fotografky setkala. Prozatím je známá spíše v zahraničí, já sama jsem s ní poprvé pracovala na newborn workshopu.

Váha asistenta je přesně propočítaná tak, aby vyhovovala potřebám newborn fotografů. Asistent miminko zatíží, nemusíte již přidržovat ruce a nohy a čekat, až miminko "povolí" a usne. Napolohované miminko zatížíte a můžete si dále připravovat scénu nebo se věnovat jiné práci - máte "volné ruce". Díky zatížení se miminko rychleji uklidní a usíná.

Asistenti jsou chráněni patentem (průmyslovým vzorem). Jsme výhradním výrobcem newborn asistentů tohoto typu.

 

ENG:

One of the most useful prop I´ve ever work with!

Assistant with its precisely calculated shape and weight helps every newborn photographer to pose the baby, to keeps baby in possition, calm down and fall asleep. Until now you don´t need to hold the baby in possition and wait. Instead of that you can prepare the scene or do something else - youre hands are free :)

PATENT PROTECTION! We are the exclusive manufacturer of this type of newborn assistants.


  • (13 ks) odesíláme do 3 týdnů / we ship in 3 weeks
1 900 Kč
Kategorie: DALŠÍ / OTHER
Hmotnost: 2.5 kg
 

 JAK ASISTENTA POUŽÍVAT / HOW TO USE THE ASSISTANT:

1) Asistenta používáme k zajištění (zatížení) miminka, díky čemuž už není nutné napolohované miminko přidržovat rukama, aby se nehýbalo, a čekat s ním, až usne. Asistent eliminuje úlekový reflex (kdy miminko rozhodí ruce a nohy a budí se). Díky příjemnému zatížení a omezení pohybu miminko rychleji usíná. /

1) Use the assistant to keep the baby in possition, to avoid unwanted moving, to calm the baby down and faal asleep. Assistant helps to eliminate the Moro reflex.


2) Asistenta můžeme používat jako podklad do rekvizit, už není třeba motat plínky 

  

VELIKOST / SIZE:

newborn

 

MATERIÁL / MATERIAL:

Použité materiály jsou voděodolné. Materiály jsou atestovány pro děti do 3 let. / Used material is water resistant. Material have healt and safety certificate.

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

Asistent není pratelný! V případě znečištění očistěte mýdlovou vodou a nechejte dobře proschnout. / The Assistant is not washable. In case of impurity wash away the dirt with soapwater and let dry well.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Nikdy nepokládejte asistenta na dítě plnou vahou! / Never place the full weight of the Assisntan on the baby!

 

INFO:

Asistenty šijeme z několika barev materiálů (dle aktuální dostupnosti). Barvy zasíláme dle skladových zásob. Asistenti jsou ručně vyrábění, jednotlivé kusy se mohou mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu. Barvy se mohou mírně lišit s ohledem na nastavení Vašeho monitoru. / We make Assistant from fabric of different colours (according to suppliers´ availability). Random colour shipped. Please note, that all Assistants are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please be aware that colours may slightly vary from monitor to monitor.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.