kousátko duhové / rainbow teether

Neohodnoceno
 • 1 z 2

Kousátko je perfektním dárkem pro miminko a zároveň památkou na jeho první focení. Kousátko ze silikonových korálků je doplněno o dřevěný foťáček, na který je možné gravírovat Vaše logo nebo jiný text (dodací doba s gravírováním bývá kolem 3 týdnů). Kousátka vyrábíme na přání, a to ve variantě duhové a v jiných barevných kombinacích. Pro jiné barevné varianty nás kontaktujte. /

Silicone teether with wood camera is a perfect gift and rememberance of the newborn photo session. Silicone pearls have health and safety certificates. We offer a possibility of engraving (your logo or other text) on a wood camera (shipping time with engravement is about 3 weeks - but we send ASAP). Feel free to contact us for other colours.

V PŘÍPADĚ, ŽE BUDEME NA KOUSÁTKO GRAVÍROVAT VAŠE LOGO NEBO TEXT, NENÍ MOŽNÉ KOUSÁTKA VRÁTIT V ZÁKONNÉ LHŮTĚ 14 DNÍ. / PLEASE ACCEPT, THAT IN CASE WE ENGRAVE YOUR LOGO OR TEXT NO RETURN OR REFUND IS ALLOWED.


od 250 Kč
Kategorie: DALŠÍ / OTHER

Zvolte variantu

 • bez gravíru / no engravement
  • na objednávku / made to order (5 ks)
  250 Kč
     
 • s gravírem / with engravement
  • na objednávku / made to order (5 ks)
  300 Kč
     
 

VELIKOST / SIZE:

newborn

 

MATERIÁL / MATERIAL:

silikon, dřevo / silicone, wood

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

kousátko je z hygienických důvodů je nutné kousátka sterilizovat (varem ve vodě nebo v mikrovlnné troubě - neobsahuje kovové části) / sterilize teether before and during use as often as needed (in boiling water or microwave)

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

Použité materiály a nátěry jsou atestovány pro děti do 3 let. / Used materials have health and safety certificates. 100% food grade silicone.

 

INFO:

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu (např. praskliny ve dřevě)! Reálná barva se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Fotky „v akci“ prošly postprocesem, barva rekvizity na těchto fotkách nemusí odpovídat realitě. / Please note, that all props are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please note that real colour of the prop can vary from monitor to monitor. Photos „in use“ are postprocessed, colours may not be real.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.