postýlka velká / big bed

Naše nejoblíbenější dřevěná rekvizita - postýlka ve zvětšené verzi :) vhodná (nejen) na vánoční aranže pro větší děti. Postýlka má dvojité dno, můžete ji tedy použít jako vysokou na sezení i hlubokou. Barevné provedení na přání (přírodní olej, slonová kost, bílá...) - kontaktujte nás.

Our bestseller - newborn wood bed - enlarged :) Great for (not only) christmas arrange. The bed has double bottom, so you can use it for high-sitting or as a deep bed. Colour on request (nature oil, ivory, white ...) - feel free to contact us.


  • (1 ks) ihned k odeslání / ready to ship
2 400 Kč
Kategorie: postýlky / little beds
Hmotnost: 10 kg
 

ROZMĚRY / DIMENSIONS:

prostor pro děti / space for kids - 38 cm x 57 cm

výška sezení / height for sitting - 17 cm

hloubka postýlky / depth of the bed (inside) - 15 cm

výška bočnice / height of bed frame - 21,5 cm

výška horního čela / height of headboard - 55 cm

výška spodního čela / height of foodboard - 40 cm

vnější rozměr / outer dimension - 60 cm x 43 cm

 

 MATERIÁL / MATERIAL:

dřevo / wood

barevné provedení na přání (přírodní hnědý olej nebo krycí barva) / colour on request (nature oil, cover colour)

nátěry atestovány pro děti do 3 let / varnish certified for children up to 3 years

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

při znečištění otřete vlhkým ubrouskem / wipe with wet wipe or cloth

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

Použité materiály a nátěry jsou atestovány pro děti do 3 let. / Used materials have health and safety certificates.

 

INFO:

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu (např. praskliny ve dřevě). Dle dostupnosti materiálu se může lišit také samotný dekor! Reálná barva se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Fotky „v akci“ prošly postprocesem, barva rekvizity na těchto fotkách nemusí odpovídat realitě. /

Please note, that all props are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please note that real colour of the prop can vary from monitor to monitor. Photos „in use“ are postprocessed, colours may not be real.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.

 

INFORMACE K DOPRAVĚ / SHIPPING INFO:

U tohoto produktu upřednostňujeme osobní odběr v Kroměříži. Vzhledem k vyšší hmotnosti postýlky využíváme zaslání pouze prostřednictvím České pošty, která však u této váhové kategorie již neumožňuje odeslat balík jako křehký. / Please accept that regarding to higher weight of the package is not possible to send the package marked as "fragile".