čepička & sněhuláček / bonnet & snowman

 • 1 z 3

Set ručně pleteného sněhuláčka s čepičkou a šálou a čepičky pro miminko ve stejné barvě. Sněhulákova šála i čepička jsou vyměnitelné, k jednomu sněhuláčkovi je možné uplést více čepiček a šál. /

Set of hand knitted snowman with cap and shawl and the bonnet for baby. Snowman´s cap and shawl are changeable, we can knit more colours.

 

NA OBJEDNÁVKU, doba odeslání může být až 3 týdny (v závislosti na aktuální vytíženosti). / MADE TO ORDER, shipping time can be up to 3 weeks (depending on the current capacity).


od 100 Kč
Kategorie: postavičky / tiny toys

Zvolte variantu

 • základní set
  • ihned k odeslání / ready to ship (1 ks)
  570 Kč
     
 • čepička pro miminko navíc
  • ihned k odeslání / ready to ship (1 ks)
  150 Kč
     
 • čepička a šála pro sněhuláka navíc
  • ihned k odeslání / ready to ship (1 ks)
  100 Kč
     
 

VELIKOST / SIZE:

bonetka / bonnet - newborn

sněhulák / snowman - 15-18 cm

  

MATERIÁL / MATERIAL:

mohér a doplňkové příze / mohair and additional yarns

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

při znečištění jemně vyperte v ruce / gently handwash

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

Použité materiály jsou atestovány pro děti do 3 let. / Used materials have health and safety certificates for children up to 3 years.

 

INFO:

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu! Reálná barva se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Fotky „v akci“ prošly postprocesem, barva rekvizity na těchto fotkách nemusí odpovídat realitě. / Please note, that all props are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please note that real colour of the prop can vary from monitor to monitor. Photos „in use“ are postprocessed, colours may not be real.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.