patchwork deka / patchwork blanket

Deka ve stylu patchwork je originálním kouskem, který vašim fotkám dodá atmosféru starých časů. Deka je šitá z jednotlivých čtverců látek, které k sobě designem ladí, důkladně prošitá a zdobena třepením. Můžete ji použít jako podklad pod miminko nebo větší děti, tak i pro zakrytí miminka v postýlce. /

Patchwork style blanket is an original piece that will add the atmosphere of old times to your photos. The blanket is sewn from squares of different fabrics and decorated with fray. You can use it as a backdrop for newborns or a carpet/layer for older children, or as the cover blanket in the bed.

 

Deku šijeme na vaše přání. Po jejím objednání nás kontaktujte emailem nebo zprávou pro upřesnění jejího barevného ladění, případně velikosti. Dodací doba je okolo 3 týdnů (dle aktuální vytíženosti). / We sew those blankets to order. After purchase this blanket, please, contact us for colour combination or other sizes. We ship this item in 3 weeks (according to actual orders, we ship ASAP).


  • (10 ks) na objednávku / made to order
1 250 Kč
Kategorie: podložky / blankets
Hmotnost: 0.5 kg
 

ROZMĚRY / DIMENSIONS:

přibližně/ approx. 60 cm x 70 cm

 

MATERIÁL / MATERIAL:

látky různého složení / different materials fabrics

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

šetrné praní / gentle wash in machine

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

Použité materiály nemusí být atestovány pro děti do 3 let. / Used materials may not have health and safety certificates.

 

INFO:

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu! Deku šijeme na zakázku po proplacení Vaší objendávky, není tedy možné objednávku stornovat. / Please note, that all props are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! No cancellations are allowed on custom orders of those blankets.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.