Akce

kudrnatka OLIVOVÁ / olive green curly layer

Plstěná kudrnatka je jedinečným kouskem pro Váš newborn ateliér. Ať už na kudrnatku miminko položíte do rekvizity nebo na beanbag, dáte ji za hlavu miminka v kýblíku nebo ji použijete pod rekvizitu, výsledek bude vždy skvělý. /

Felted curly layers are absolutely amazing props for your newborn studio! Curls and fibres gives to your photo an amazing spirit, however you use it - under the baby as a layer, on beanbag, inside the bucket or under the prop... The result will be always great!

Kudrnatky jsou chráněny patentem (průmyslovým vzorem). Jsme výhradním výrobcem kudrnatek tohoto typu. / PATENT PROTECTION! We are the exclusive manufacturer of this type of curly layers.

  • 1 500 Kč 200 Kč –13 %
  • vyprodáno / sold out
1 300 Kč
Kategorie: kudrnatky / curly layers
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána...
 

VELIKOST / SIZE:

průměr kudrnatky je v rozmezí 45-55 cm včetně pramenů / curly layer diameter vary from 45 to 55 cm (fibres included)

 

MATERIÁL / MATERIAL:

vlna / wool

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

velmi šetrné ruční čištění / very gentle handwash, do not soak the fibres!

více informací k údržbě kudrnatek na našem BLOGU 

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

použité materiály nemají atest pro děti do 3 let / used materials don´t have health and safety certificates

 

INFO:

Kudrnatky jsou ručně vyrobené. Každý jednotlivý pramen je připlstěn na vlněný základ. Upozorňujeme, že při tahu za jednotlivé prameny (např. pokud miminko pramen uchopí a neopatrně se jej snažíte mu z ručky vytáhnout) se mohou prameny ze základu uvolnit!

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu! Barva rekvizity může být mírně odlišná s ohledem na nastavení Vašeho monitoru. / Please note, that all bowls are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please be aware that colours may slightly vary from monitor to monitor.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.