vánoční poukaz / christmass gift card

  • 1 z 2

Dárkový poukaz pro Vaše blízké - nadšené fotografy :) Zaručeně udělá radost každému (nejen) newborn fotografovi! Po zakoupení poukazu (aktuálně v hodnotě 1 Kč) nás kontaktujte emailem pro domluvu hodnoty poukazu. /

Christmass gift card for your beloved - passionate photographer :) We guarantee that every (not only) newborn photographer will be delighted! Contact us by email and we will agree the gift card value.


  • (50 ks) ihned k odeslání / ready to ship
1 Kč
Kategorie: DALŠÍ / OTHER
Hmotnost: 1 kg
 

JAK POUKAZ ZKOUPIT?

Objednejte si produkt na eshopu. Aktuálně je poukaz na eshopu v hodnotě 1 Kč. Dokončete objednávku a NEPLAŤTE fakturu, která se Vám automaticky odešle. Kontaktujte nás (v předvánočním shonu preferujeme email nebo zprávu na naší facebookové stránce před telefonickou domluvou) a domluvíme hodnotu poukazu. Poté Vám zašleme novou fakturu k proplacení, zhotovíme poukaz a ten Vám odešleme na uvedený email. Poukaz vytisknete, můžete jej doplnit osobním přáním, zabalíte a uděláte jím radost Vašemu fotografovi :)

 

JAK POUKAZ UPLATNIT?

Obdarovaný obdrží poukaz ve Vámi zvolené hodnotě, který bude sloužit jako předplatné na nákup rekvizit v našem eshopu. Při objednávce uvede do poznámky objednávky nebo nás kontaktuje emailem číslo poukazu a hodnota poukazu bude odečtena z celkové částky objednávky. V případě, že objednávka bude ve vyšší hodnotě než poukaz, kupující doplatí rozdíl hodnot. V případě, že kupující učiní objednávku v nižší hodnotě, než je hodnota poukazu, bude zbylá hodnota poukazu odečtena při dalším/dalších nákupech v našem eshopu.

 

VZHLED POUKAZU

Vzhled poukazu je daný obrázkem a textovým polem (neměnné). Můžete si zvolit, zda na poukazu má nebo nemá být uvedena jeho hodnota (částka).