angora Ellie čepička / angora Ellie bonnet

Naše nejluxusnější čepičky ze 100% angora příze. Angora je jedinečná, nenahraditelná, na fotkách velmi efektní. S ohledem na omezenou dostupnost 100% angora příze jsou čepičky dostupné pouze v limitovaném množství. /

Our most luxurious 100% angora bonnets. Angora is an unique material, very impressive for your photos. Due to limited availability of 100% angora yarn we offer limited quantity of bonnets only.


  • (3 ks) na objednávku / made to order
650 Kč
Kategorie: 100% angora čepičky / 100% angora bonnets
Hmotnost: 0.1 kg
 

VELIKOST / SIZE:

newborn

 

MATERIÁL / MATERIAL:

100 % angora

 

ÚDRŽBA / MAINTENANCE:

velmi šetrné ruční čištění / very gentle hand-cleaning

 

BEZPEČNOST / SAFETY:

Nemáme informaci o atestech příze. / We don´t have information about health and safety certificates.

 

INFO:

S ohledem na ruční výrobu se mohou jednotlivé kusy mírně lišit v rozměrech, tvaru nebo výsledném vzhledu (např. praskliny ve dřevě)! Reálná barva se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Fotky „v akci“ prošly postprocesem, barva rekvizity na těchto fotkách nemusí odpovídat realitě. / Please note, that all props are handmade. Dimensions, shape or final look can vary from piece to piece! Each one will be slightly different from original picture. Please note that real colour of the prop can vary from monitor to monitor. Photos „in use“ are postprocessed, colours may not be real.

 

VAROVÁNÍ / SAFETY WARNING: 

Upozorňujeme, že námi použité fotografie "v akci" jsou pouze ilustrační. Nejsou návodem na použití rekvizity. Za bezpečnost miminka při práci s rekvizitou plně odpovídá fotograf a pracuje s miminkem dle svých zkušeností a schopností. /

Our "in use" photographs are for illustration only. Those are not instructions for our props using. Each photographer takes full responsibility for babies safety when using our props. Each photographer have to work with the baby and our props responding to his/her skills.